Paketleme Ve Ambalajlama

Mersin Deniz Nakliyat

Hızlı ve güvenli Mersin evden eve taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir.

Mersin Ev Ofis Taşıma

Evden eve ve ofis taşıma konusunda yeni nesil hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Nakliye sürecinin en önemli aşamalarından biri de eşya paketleme olmaktadır. Eşyalar düzgün paketlenmez ise; her ne kadar doğru teknikler ile taşınsalar da hasar alma riskleri bulunmaktadır. Ustalıkla gerçekleştirilmesi gereken bu sürecin sorumluluğunu ise Deniz Nakliyat olarak biz almaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizin eşyalarını eski adreslerinden yeni adreslerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Eşyaları için henüz yeni adreslerini hazırlamamış olan müşterilerimizin eşyalarını eşya depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Bu süreçte eşya depolarında muhafaza edilecek olan eşyaların da paketlemelerine önem vermekteyiz. Nem, rutubet veya başka bir sebepten dolayı eşyaların hasar almalarının önüne geçmekteyiz.

  

  

Eşya Paketleme Hizmetini Nasıl Vermekteyiz?

Eşyaların bir yerden başka bir yere hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için doğru ambalajlar ve teknikler ile paketlenmeleri gereklidir. Aksi takdirde nakliye esnasında eşyaların paketleri açılmakta ve eşyalar hasar alabilmektedir. Hangi eşyaların hangi ambalajlar ile en güvenli şekilde nasıl paketleneceği konusunda ise bir profesyonelden destek alınması gerekmektedir. Eşya paketlemenin öneminin daha iyi anlaşılabilmesini istemekte ve talep etmeleri durumunda müşterilerimizin taşınacak olan bütün eşyalarını paketlemekteyiz.

Eşya paketleme hizmeti talep eden müşterilerimizin herhangi bir malzeme veya ekipman hazırlamalarına gerek olmamaktadır. Nakliye ekiplerimiz ambalajları, kolileri ve ekipmanları kendileri getirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz ambalaj maliyetinden kurtulmaktadırlar. Ekiplerimiz öncelikle eşyaları kategorilere ayırmakta ve beraber paketlenebilecek olanları tespit etmektedir. Tek parça halinde paketlenemeyecek olan eşyaları demonte hale getirmektedirler. Birinci kalite ambalajlar ile eşyaları paketleri yırtılmayacak şekilde paketlemektedirler. Demontesi yapılmış olan eşyaların yeni adreslerine ulaştıklarında montajını yine ekiplerimiz yapmaktadır.

Eşya Paketleme Ücretleri Nedir?

Deniz Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolaylaştırmayı amaçladığımız için bütçelerini de düşünerek fiyatlarımızı uygun tutmaktayız. Kar marjını düşük tutarak düşük fiyatlı eşya paketleme fiyatları sunmaktayız. Bu sayede eşya paketleme hizmetini erişilebilir kılmakta ve her bütçeden kişinin nakliye hizmetine ek olarak eşya paketleme hizmeti talep edebilmesini sağlamaktayız. Nakliye esnasında eşyaların hasar görme sebeplerinin çoğunlukla yanlış paketlemeden kaynaklandığını bildiğimiz için doğru paketleme teknikleri ile müşterilerimize hasarsız nakliye deneyimi yaşatmaktayız.

deniz-nakliyat-beyaz-logo.png
Mersin Deniz Nakliyat, alanında uzman personelleri ve geniş araç filosu ile sizlerin Mersin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanındaki nakliyat taleplerinize üstün kalite hizmetler sunuyor. Her geçen gün yenilenen teknolojileri ve profesyonelliği ile ün salmaya devam eden Deniz Nakliyat, uygun fiyatlara profesyonel hizmetler vermeyi hedeflemektedir. En iyi Mersin Nakliyat hizmetleri için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.