Eşya Depolama

Mersin Deniz Nakliyat

Hızlı ve güvenli Mersin evden eve taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir.

Mersin Ev Ofis Taşıma

Evden eve ve ofis taşıma konusunda yeni nesil hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Eşyaların mevcut adreslerinden taşınmasının gerekmesi ve taşınacak yeni adreslerinin belli olmaması durumunda, Mersin eşya depolama hizmeti vermekte ve müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Deniz Nakliyat olarak nakliye sürecindeki hizmet anlayışımızı eşyaların depolarımızda durduğu süre boyunca da sürdürmekteyiz ve müşterilerimizin eşyalarını bize teslim ettikleri ilk hali ile hasarsız bir şekilde onlara teslim etmekteyiz.

  

  

Güvenli ve Geniş Eşya Depoları

Evlerindeki veya işyerlerindeki eşyalarını boşaltması gereken ancak eşyalarını yerleştireceği yeni adresini henüz belirleyememiş olanlar için eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalar için acil yer bulmak isteyen müşterilerimizin bu süreçte eşyalarını koyacak yeni yer bulamamanın verdiği endişe ile yanlış bir yer bulmamalarını istemekteyiz. Bu yüzden kendileri için en doğru yeri bulana kadar eşyalarını güvenliğinden emin olabilecekleri bir yerde muhafaza etmelerine olanak tanımaktayız.

Eşya depolarımız oldukça geniş olmakla beraber, 7/24 güvenliği sağlanmaktadır. Havalandırma sistemi bulunduğu için nem veya rutubet nedeni ile eşyaların zarar görmesi gibi bir durum yaşanmamaktadır. Aynı zamanda eşyalar hasar görmeyecek şekilde depo içerisinde konumlandırılmaktadır. Başkasının eşyası ile eşyaların karışması veya çalınması gibi durumlar yaşanmamaktadır. Deneyimli ekiplerimiz eşyaların doğru şekilde paketlenmesine ve depolarımıza yerleştirilmesine özen göstermektedirler.

Düşük Ücretler İle Verilen Eşya Depolama Hizmeti

Deniz Nakliyat olarak hizmet seçeneklerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda çeşitlendirmekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarını sadece bir adresten başka bir adrese taşımayı değil, aynı zamanda bu süreçte karşılaşabilecekleri her probleme karşı çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple eşya sayısı veya eşyaların depolanacağı süre fark etmeksizin her müşterimize eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Eşya depolama fiyatlarını depolanacak olan eşya sayısına, eşyaların depolanacağı süreye göre belirlemekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarını mevcut adreslerinden almakta ve eşya depolarımıza yerleştirmekteyiz. Süre kısıtlaması koymadığımız için müşterilerimiz eşyalarının yeni adreslerine taşınmasını istediklerinde bizimle iletişime geçmelidirler. Ardından yeni adreslerine de güvenli bir şekilde eşyalarını taşımaktayız. Eşyalarının depolarımızda kaldığı süre içerisinde herhangi bir nedenden dolayı endişe etmelerine gerek olmamaktadır. Ancak eşyalarının güvenliğinden emin olmak isteyenlerin eşyalarını sigortalama seçeneğini de sunmaktayız.

deniz-nakliyat-beyaz-logo.png
Mersin Deniz Nakliyat, alanında uzman personelleri ve geniş araç filosu ile sizlerin Mersin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanındaki nakliyat taleplerinize üstün kalite hizmetler sunuyor. Her geçen gün yenilenen teknolojileri ve profesyonelliği ile ün salmaya devam eden Deniz Nakliyat, uygun fiyatlara profesyonel hizmetler vermeyi hedeflemektedir. En iyi Mersin Nakliyat hizmetleri için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.