Asansörlü Nakliyat

Mersin Deniz Nakliyat

Hızlı ve güvenli Mersin evden eve taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir.

Mersin Ev Ofis Taşıma

Evden eve ve ofis taşıma konusunda yeni nesil hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Deniz Nakliyat olarak taşınma sürecinin her aşamasında varlık göstermekteyiz ve müşterilerimizin günlük hayatlarından kopmadan, zorlanmadan, stres yapmadan yeni düzenlerini kurabilmelerini istemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimize taşınma süreçlerini daha güvenli ve kolay hale getirebilecek hizmetler sunmaktayız. Mersin asansörlü nakliyat hizmeti de nakliye sürecini kolaylaştıran, maliyetini azaltan ve daha kısa süre içerisinde eşyaların taşınmasını sağlayan bir hizmet olmaktadır. Önceden sadece yüksek katlı binalarda tercih ediliyor olsa da günümüzde daha geniş bir kullanıma sahiptir.

  

  

Asansörlü Nakliye Araçları İle Hızlı Nakliye

Asansörlü taşıma yapmak için müşterilerimizden öncelikle binalarının yüksekliğini öğrenmekteyiz. Binaları ne kadar yüksek olursa olsun, geniş araç filomuzda metrelerce yükseğe çıkabilecek asansörlü araçlarımız bulunmaktadır. Geniş pencere, balkon ve teras gibi geniş alanlardan eşyaları çıkartmayı tercih etmekteyiz. Binanın en uygun yerine paleti yerleştirdikten sonra doğru açı ile sağlam bir şekilde yerleşip yerleşmediğinin kontrolünü yapmakta ve ardından sabitlemekteyiz. Bu sayede eşyaların hasar alma riskini en aza indirmekteyiz. Eşyaları asansörlü araçlara doğru şekilde yerleştirdikten sonra sırası ile aşağıya indirmekte ve asansörlü araçlara yüklemekteyiz.

Asansörlü araçları özellikle yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda tercih etmekteyiz. Eşyaların hem hasarsız hem de hızlı şekilde aşağıya indirilmesini sağlayan bir yöntemdir. Geniş araç filomuzda bulunan asansörlü araçların bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirmekte ve araçların nakliye esnasında bozulmalarının önüne geçmekteyiz. Aynı zamanda bu araçları belirli periyotlarda da yenilemekteyiz.

Düşük Fiyatlar İle Asansörlü Nakliye Hizmeti Almak

Deniz Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma sürecinde yeterince masraf yaptıklarını bildiğimiz için bu süreçte onlara yardımcı olabilmek adına daha uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizi yükseltirken fiyatlarımızı da düşük tutmayı tercih etmekteyiz. Asansörlü taşıma fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin eşyalarının çıkartılacağı binaların yüksekliğini ve taşınacak olan eşya sayısını baz almaktayız. Binanın yüksekliğinin artması, eşyaların hasar alma riskini arttırmakta ve nakliye sırasında daha dikkatli olunmasını gerektirmektedir. Bu sebeple bina yüksekliği arttıkça nakliye ücretleri de artış göstermektedir. Müşterilerimizin net bir ücret alabilmeleri için firmamız ile iletişime geçmeleri ve eşyaların çıkartılacağı bina ile ilgili çalışanlarımızın talep ettikleri bilgileri vermeleri gerekmektedir.

deniz-nakliyat-beyaz-logo.png
Mersin Deniz Nakliyat, alanında uzman personelleri ve geniş araç filosu ile sizlerin Mersin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanındaki nakliyat taleplerinize üstün kalite hizmetler sunuyor. Her geçen gün yenilenen teknolojileri ve profesyonelliği ile ün salmaya devam eden Deniz Nakliyat, uygun fiyatlara profesyonel hizmetler vermeyi hedeflemektedir. En iyi Mersin Nakliyat hizmetleri için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.